Transport sanitarny

Transport sanitarny potrzebny jest w wielu sytuacjach, np. jeśli pacjent wymaga przewiezienia do innej placówki medycznej. Dla naszego zespołu najważniejsze jest bezpieczeństwo pasażerów, dlatego zadbaliśmy o udogodnienia sprzętowe w naszych karetkach. 

Pojazdy wyposażone są w hydrauliczny system zawieszenia, co znacznie zwiększa komfort jazdy zwłaszcza przy bolesnych złamaniach i urazach, gdy każdy wstrząs powoduje u pacjenta ból. Posiadamy także schodołaz, który kroczy w górę i w dół, stanowiąc znaczne ułatwienie podczas transportu osób niepełnosprawnych czy ograniczonych ruchowo. 

Transport sanitarny świadczymy całodobowo

Dla nas nie ma znaczenia pora dni ani roku jeśli potrzebna jest nasza pomoc. Zamawianie transportu możliwe jest przez całą dobę pod numerem telefonu: 506 159 880. Pracujemy także w niedziele i święta.

Lekarz w karetce

Oczywiście istnieje możliwość, aby do zespołu ratowników dołączył lekarz w karetce. Jeśli obecność lekarza jest wymagana, prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem całodobowym powyżej. 

Wykonujemy transport sanitarny m.in. dla:

  • pacjentów z koniecznością przewiezienia do innej placówki szpitalnej,
  • pacjentów w związku z badaniami lub zabiegami w innym szpitalu – także, jeśli pacjent jest niepełnosprawny lub ograniczony ruchowo

Transport sanitarny świadczymy karetkami głównie na terenie woj. śląskiego i miejscowości takich jak m.in.: Bielsko-Biała, Katowice, Czechowice-Dziedzice, Kozy, Kęty, Andrychów, Wadowice, jednak możemy dojechać także do dowolnego miejsca w Polsce. Możliwe są również transporty zagraniczne – wystarczy wcześniejszy kontakt z nami. 

Transport prowadzimy także w niedziele i dni świąteczne.

Zamawianie transportu oraz udzielanie informacji pod numerem tel. 506 159 880

Posiadamy zezwolenie na uprzywilejowanie! 

Posiadamy zezwolenie od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na uprzywilejowanie pojazdów, czyli używanie sygnałów dźwiękowych i świetlnych w ruchu drogowym. W nagłych sytuacjach, zagrażających życiu, możliwość uprzywilejowania oszczędza cenny czas.

Samochody są wyposażone w sprzęt który umożliwia transport osób w różnym stanie klinicznym, łącznie ze stanem zagrożenia życia.


Zobacz także:

Transport medyczny

Zabezpieczanie imprez

Informacje na fanpage: Jurewicz Team

transport sanitarny Jurewicz Team
Transport sanitarny Jurewicz Team