Transport medyczny

Prywatny transport medyczny jest rozwiązaniem w sytuacjach, kiedy samochód osobowy rodziny nie sprosta w przewiezieniu osoby niepełnosprawnej czy chorej. Czasami także transport prywatny po prostu nie wchodzi w grę.  

Transport medyczny wykonujemy karetkami, które posiadają zezwolenie na uprzywilejowanie. Pracujemy na terenie województwa śląskiego, całej południowej Polski, a w razie potrzeby możliwy jest także transport krajowy daleki oraz zagraniczny. Zdarzają się także zlecenia, gdzie przewozimy członka rodziny np. w okresie świątecznym nawet z innego państwa do Polski i odwozimy po świętach – jeśli jest taka potrzeba, możemy pokonać znaczne odległości.

Jeśli masz pytania odnośnie transportu, wyposażenia karetki, czy możliwej odległości, zachęcamy do zadawania pytań pod całodobowym numerem telefonu: 506 159 880  

Transport medyczny świadczymy całodobowo 

Zamawianie transportu możliwe jest przez całą dobę pod numerem telefonu: 506 159 880. Pracujemy także w niedziele i święta.

Lekarz w karetce

Jeśli podczas transportu wymagana jest obecność lekarza, prosimy o przekazanie nam tej informacji możliwie kilka dni wcześniej, pod numerem telefonu 506 159 880.

Prywatny transport medyczny świadczymy m.in.:

  • dla osób niepełnosprawnych lub ograniczonych ruchowo
  • jeżdżących systematycznie na dializy, przetaczanie krwi
  • w związku z badaniami (łącznie z transportem do domu po zakończeniu badań)
  • w związku z rehabilitacją
  • osób starszych, chorych
  • do szpitali, domów opieki, placówek medycznych

Zobacz także:

Transport sanitarny

Zabezpieczanie imprez

Informacje na fanpage: Jurewicz Team

transport medyczny, nosze
Transport medyczny